KDYŽ se řekne CO JE NOVÉHO

Co jsem napovídala v Činoherním klubu v roce 2006- 2007

Ondřej Sokol, režisér, herec a překladatel divadelních her, přeložil- jak jinak- hru AMERICKÝ BIZON od DAVIDA MAMETA. Mimochodem, Ondřej Sokol je jediný muž, se kterým bych byla schopná strávit na pustém ostrově… no… třeba i měsíc!!! :-)

V této nádherné hře hrají jenom TŘI muži! Petr Nárožný, Michal Pavlata a Marek Taclík.

Zkoušení bylo sice těžké, ale příjemné, zapisovala jsem si vejšplechty, které jsem rozdávala při premiéře 26. 10. 2006 a k nim jsem přidávala mince s vyraženými bizony, které vyrobili klienti kolínské Diakonie Českobratrské církve evangelické, mí kamarádi.

Když jsem Markovi Taclíkovi říkala, že na premiéru přijde moje dcera Rita s přítelem, řekl, tý jo… to musí mít kluka…? :-)

Premiéra byla nádherná! Přijďte! STOJÍ TO ZA TO!

A protože jsem v Činoherním klubu jedna nápověda, přešla jsem hned po premiéře k panu režisérovi Martinovi Čičvákovi, který měl nedávno úspěšnou premiéru v Bratislavě- o G. Husákovi- a s jeho partou jsem zkoušela hru AMFITRYON.

http://www.cinoherniklub.cz/hry.php?id=168 od Moliéra. Premiéra byla 29. 11. 2006 a řeknu vám, úžasní jsou všichni! :-P

Mí kamarádi, klienti kolínské Diakonie Českobratrské církve evangelické, mi vyrobili opět zlom vazky! Tentokrát to nebyly mince s bizony, ale andělíčkové ze skořice, která provoněla celý Činoherák! :-)

A chcete vědět, co jsem donapovídala začátkem září 2007?

Hru HRDINA ZÁPADU, kterou napsal John Millington Synge. Režíroval ji opět Ondřej Sokol a řeknu vám, je to bomba! Jako ostatně všechno, co v Činoherním klubu napovídám! :-P Předpremiéru jsme odehráli koncem června a premiéra byla 10. 9. 2007.

Pak jsem zkoušela s režisérem Martinem Čičvákem. Ve hře A. P. Čechova Ivanov, hraje Marian Labuda, ze kterého jsem nemohla spustit oči, páč byl strašně milý, Dana Černá, Matěj Dadák, Radek Holub, Lenka Skopalová, Jana Břežková a další a další a další…

Premiéra byla začátkem listopadu 2007!

V prosinci začal zkoušet pan režisér Smoček hru Milana Kundery, která se jmenuje Ptákovina. Dlouho mě nechtěli, páč seděli u stolu a četli si to a já bych tam jenom otravovala… chci říct, že bych se tam otravovala… :-P

Předpremiéra byla v červnu 2008 a premiéra byla 19. září 2008.

:-P A v říjnu 2008 jsem zkoušela s Ondřejem Sokolem hru Bůh masakru!:-P

:-P Choďte do Činoherního klubu! :-P

:-] www.cinoherniklub.cz :-]

:-D Jsme nejlepší divadlo v EU! :-D

8-) 8-O A já jsem nejlepší nápověda na světě! Fakt! Jsem děsně dobrá! 8-) 8-O

P. S.
:-P Marečku, :-] Rita :-] už toho kluka od prosince 2007 nemá… :-P

Zpět na KDYŽ SE ŘEKNE CO JE NOVÉHO

design Jiří VANČURA, web Tomáš ADÁMEK, 2006–2023