KDYŽ se řekne CO JE NOVÉHO (70/71)

Chvála mého Boha

Každý asi máme nějakého svého Boha. Ten můj se jmenuje Tomáš Adámek, je to krásný a chytrý mladý muž, bohužel o dost mladší a hlavně ženatý :-) (zásadně nejedu po ženatejch), :-) ale hlavně je to stvořitel mých webovek! Tímto ho v uctivém předklonu pozdravuju a jeho umění tvořit webové stránky všem doporučuju!

:-) Jeho webovky jsou: www.czahoun.net :-)

HELENKO, GRATULUJU TI!

V březnu 2007 jsem se setkala v Bohumíně s :-P Helenkou Červenkovou :-P . Říkala mi, že taky píše, a když jsem si její věci přečetla, zjistila, že :-D dobře! :-D Za tři měsíce mi od ní přišel mailík:

:-] Milá paní Irenko, :-] sen se stal skutečností a kniha je na světě a zítra ji budeme v Maryšce křtít Primalexem :-) Škoda, že u té slávy nemůžete být, ale určitě budou na maryšáckých stránkách ;-) www.maryska.cz ;-) nějaké fotky, abyste si tu atmosféru mohla malililililinkato vychutnat. Pěkný den z Bohumína přeje Helenkačervenka Kliknutím se otevře můj spisovatelský šuplík www.helehejka.bloguje.cz :-P

Paní kolegyně, přeju ti hodně :-] štěstí :-] !

Ať se tvé knížce :-) Kdo má židli, bydlí :-) dobře vede!

:-) P.S. Právě jsem ti, moje milá Helenko, začala tykat… :-)

KŘTILI JSME A PODEPISOVALI!

:-P Ve středu 27. června 2007 v 15. 30. :-P v knihkupectví Petra Krále v Kolíně, :-D jsme křtili a podepisovali knihu KDYŽ CHCI ZABÍT MANŽELA. My, t.j. :-] kreslíř Jiří Novák, který mé osmnácté děťátko ilustroval a já. :-] Přišlo hodně našich kamarádů a známých, a maminkou a babičkou byl dokonce přivezen i Damián, měsíční vnuk mého kreslíře. Hodinu po zahájení vběhl do knihkupectví i náš společný kamarád Jaromír, který byl naší přítomností tak šokovaný, že se ani s jedním z nás nepozdravil a po chvíli zase utekl. Jaromíre, tys myslel, že už tady nebudeme, viď? To na něho zavolal Jiří Novák a myslím, že měl pravdu…
:-( Ach jo… :-(

:-D Večer mi zavolala paní Dušková. To je ta Dáma z povídání Kolínské setkání o páté, :-D které je na konci této rubriky. Volala mi proto, aby mi řekla, že je po operaci očí, a že zase může číst a že mě čte, :-D a že mi děkuje za to, jak píšu, :-D, že se jí to strašně líbí :-D a že mám talent od Boha, :-D a že nechtěla na křest přijít, protože mi nosí smůlu, ale že se tam byla podívat před začátkem, a zase rychle odešla, a že mi chtěla zavolat už dávno, :-D ale měla strach a ostych a trému a… zkrátím to!

:-D :-P 8-) :-) Deme spolu na kafe! :-) :-P 8-) :-D

Co jsem napovídala v Činoherním klubu v roce 2006- 2007

Ondřej Sokol, režisér, herec a překladatel divadelních her, přeložil- jak jinak- hru AMERICKÝ BIZON od DAVIDA MAMETA. Mimochodem, Ondřej Sokol je jediný muž, se kterým bych byla schopná strávit na pustém ostrově… no… třeba i měsíc!!! :-)

V této nádherné hře hrají jenom TŘI muži! Petr Nárožný, Michal Pavlata a Marek Taclík.

Zkoušení bylo sice těžké, ale příjemné, zapisovala jsem si vejšplechty, které jsem rozdávala při premiéře 26. 10. 2006 a k nim jsem přidávala mince s vyraženými bizony, které vyrobili klienti kolínské Diakonie Českobratrské církve evangelické, mí kamarádi.

Když jsem Markovi Taclíkovi říkala, že na premiéru přijde moje dcera Rita s přítelem, řekl, tý jo… to musí mít kluka…? :-)

Premiéra byla nádherná! Přijďte! STOJÍ TO ZA TO!

A protože jsem v Činoherním klubu jedna nápověda, přešla jsem hned po premiéře k panu režisérovi Martinovi Čičvákovi, který měl nedávno úspěšnou premiéru v Bratislavě- o G. Husákovi- a s jeho partou jsem zkoušela hru AMFITRYON.

http://www.cinoherniklub.cz/hry.php?id=168 od Moliéra. Premiéra byla 29. 11. 2006 a řeknu vám, úžasní jsou všichni! :-P

Mí kamarádi, klienti kolínské Diakonie Českobratrské církve evangelické, mi vyrobili opět zlom vazky! Tentokrát to nebyly mince s bizony, ale andělíčkové ze skořice, která provoněla celý Činoherák! :-)

A chcete vědět, co jsem donapovídala začátkem září 2007?

Hru HRDINA ZÁPADU, kterou napsal John Millington Synge. Režíroval ji opět Ondřej Sokol a řeknu vám, je to bomba! Jako ostatně všechno, co v Činoherním klubu napovídám! :-P Předpremiéru jsme odehráli koncem června a premiéra byla 10. 9. 2007.

Pak jsem zkoušela s režisérem Martinem Čičvákem. Ve hře A. P. Čechova Ivanov, hraje Marian Labuda, ze kterého jsem nemohla spustit oči, páč byl strašně milý, Dana Černá, Matěj Dadák, Radek Holub, Lenka Skopalová, Jana Břežková a další a další a další…

Premiéra byla začátkem listopadu 2007!

V prosinci začal zkoušet pan režisér Smoček hru Milana Kundery, která se jmenuje Ptákovina. Dlouho mě nechtěli, páč seděli u stolu a četli si to a já bych tam jenom otravovala… chci říct, že bych se tam otravovala… :-P

Předpremiéra byla v červnu 2008 a premiéra byla 19. září 2008.

:-P A v říjnu 2008 jsem zkoušela s Ondřejem Sokolem hru Bůh masakru!:-P

:-P Choďte do Činoherního klubu! :-P

:-] www.cinoherniklub.cz :-]

:-D Jsme nejlepší divadlo v EU! :-D

8-) 8-O A já jsem nejlepší nápověda na světě! Fakt! Jsem děsně dobrá! 8-) 8-O

P. S.
:-P Marečku, :-] Rita :-] už toho kluka od prosince 2007 nemá… :-P

RÁJ = SANATORIA KLIMKOVICE

Právě jsem zjistila, (a stydím se za to), že jsem nikam nedala webovky mého :-] ráje!!! :-] A protože bych tam v létě 2008 zase ráda jela – už podesáté- (kdo by se nechtěl vracet do ráje, že?), a už se nemůžu dočkat, pojďte se tam podívat se mnou!

:-] www.sanatoria-klimkovice.cz :-]

DNES I MF DNES... SAMÝ DNES...

:-) Tak moji milí, 5. března 2007 jsem vyrazila na Ostravsko na besedy v knihovnách! :-)5. března 2007 jsem :-) zase :-) vyšla :-) v MF DNES :-) v magazínu :-) ONA DNES! Krásný začátek turné… :-) :-) :-)

NEJSEM ŽÁDNÝ BÉČKO, PŘÁTELÉ, PÁČ MILUJU KAPELU POP-PORN!

KAPELA POP – PORN, která hraje tak, že mě umřít fakt nenechá, chce natočit debutové album a hledá sponzory. Prý nejvhodnějšími sponzory jsou pro ně výrobci či prodejci nápojů, obuvi a oblečení, ale vítán je každý!

Podívejte se na jejich www.pop-porn.cz a dozvíte se o nich další informace. Ale podporu by si zasloužili! :-)

P.S. Nabídla jsem jim, že budu na jejich koncertech, vo pauzách, číst zadarmo svý erotický povídky! Netvářili se moc nadšeně. :-( Tak si holt budou muset počkat, až mi pan nakladatel zvýší honorář…

HLEDÁNÍ...

Prosba k mým čtenářům! Nejradši se dívám v televizi na zprávy, tah Sportky a Poštu pro tebe. Protože se nechci obracet na Ester, obracím se na vás, čtenáře mého KDYZ. V rubrice KDYŽ SE ŘEKNE LÁZNĚ, hledám VĚRU VACOVOU, kterou jsem naposledy viděla v roce 1990 v Dubí, kde jsme spolu byly v lázních. Někdy v roce 1995 se vdala, jmenuje se teď jinak, ale všechno jsem ztratila (nemůžu to najít, páč jsem papírová královna)- jediné, na co si vzpomínám, že byla z Moravy, možná od Buchlovic. Zatím se mi nikdo neozval. Nevíte, prosím, někdo o ní? Děkuju a věřím, že budete stejně úspěšní jako pošťák Ondra! :-)

POZOR! Věru Vacovou mi našla paní Jarmila Vráblová, čtenářka mých webovek, až v Olomouci! Děkuju, Jarmilo! Už jsme se s :-] Věrou :-]  našly!

Aleši Červíne! Romane Červíne! Věruško… nevím jak, páč jsi vdaná! Hledám tři sourozence, mé dva bratrance a sestřenku. Místo, kde žijí, je Havlíčkův Brod a Chotěboř. Naposledy jsme se viděli na jaře 1990. Kdybyste je někdo potkal, dejte jim, prosím vás, číslo mého mobilu: 723 223 445 a řekněte jim, že je hledá sestřenice Irena z Kolína, která u nich v letech 1963 – 65 bydlela. :-) Děkuju!

POTŘETÍ NA STRÁNKÁCH ONA DNES!

Mám z toho velkou radost! Pokud si chcete přečíst, co jsem napsala, klikněte si na následující odkaz:

http://ona.idnes.cz/skoncim-s-vestonickou-venusi-d2e-/ona_pribehy.asp?c=A070122_090937_ona_pribehy_ves

P. S. Bělo, jak se vám fejeton líbil? Moc ne, co? :-(

BĚLO, BYLA JSEM VE VLASTĚ!!! JUPÍÍÍÍÍ!

Titulek musím vysvětlit. Jistá Běla mi totiž poslala mail, kde mi vytkla, že jásám jako debil nad tím, že jsem byla v AHA… Jak je vidět, nepomohlo to. :-) V týdeníku VLASTA jsem byla 27.12.2006, v č.52. A „vyšla“ jsem moc hezky, takže mám radost, i když si koleduju o další „nářez“ od Běly… Blanku, která se mnou rozhovor dělala, znám několik let. Má svoje stránky www.bkovarikova.cz, kde se budete cítit stejně dobře, jako na mém kdyz.cz! :-) Přečtěte si i její Zápisník, kde píše o tom, jak byla u nás v Činoherním klubu na generálce a co jsme tam společně zažily… KDYŽ se podívate na Když se řekne Irena Fuchsová, tak tam rozhovor se mnou najdete!

P.S. Bělo, už jste mi dlouho nepsala… :-(

««« | 1 | … | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | »»»
design Jiří VANČURA, web Tomáš ADÁMEK, 2006–2018